25 Şubat 2011 Cuma

EY AŞK NERDESİN DEMİYORUM ÇÜNKÜ BENİMLESİN : )


EY AŞK NERDESİN DEMİYORUM ÇÜNKÜ BENİMLESİN : )
HAYATTA BAZI ANLAR VARDIR TEK BAŞINIZA KALDIGINIZ ,ÇIKMAZLARDA OLDUGUNUZ  TEPETAKLAKTIR AMA HER ŞERDE Bİ HAYIR VARDIR DERLER YA YAŞANILASI
İŞTE BEN ÖYLE BİR ZAMANDA TANIDIM İÇİMDEKİ SEVGİLİYİ ,
24 MAYIS 2008 HAYATIMDA BİRÇOK İSYANIN BİRARADA OLDUGU BİR ZAMAN DİLİMİ ,ÜNİVERSİTE TATİLE GİRİYOR EN YAKIN ARKADAŞLARIM WORK AND TRAVEL MACERASINA ATILIYOR VE BEN İSTANBUL’A DÖNÜŞ YOLUNDA İLERLEMEKTEYİM.KOSKOCA YAZ BOYUNCA EN YAKIN ARKADAŞIM MELEKETİNE GİDECEĞİNİ SÖYLÜYOR VE İKİ ŞEHİR ARASINA SIKIŞMIŞ KOPMUŞ KOPARILMIŞ ARKADAŞLIKLARLA ORTADA KALAKALMIŞTIM . İSYANIM HERKESE ,HERŞEYE HAT SAFHADA OLDUGU BİR DÖNEMDEYİM ….
31MAYIS 2008 HAYATIMDA BİR U  DÖNÜŞÜ OLDU ŞİMDİ ARKAMA DÖNÜP BAKTIGIMDA BELKİ KEŞKE GİTSEYDİM DİYEBİLECEĞİM BİR YAZ TATİLİ YOK ,AMERİKA RÜYASIDA YOK ŞUAN TEK SÖYLEYEBİLDİĞİM ŞEY İYİKİ SENİ TANIMIŞIM. O YAZ HAYATIMIN EN GÜZEL EN MUTLU OLDUGUM YAZ İDİ HERŞEY OLMASI GEREKTİĞİ GİBİDEN ZİYADE HERŞEY YAŞANILASIYDI SADECE O YAZ DEĞİL TABİKİ HALEN SÜREGELEN BİR  GEÇMİŞİN GELECEĞE UZANTISI İLE YAŞIYORUM O  YAZ DÖNEMİNİ İÇİMDE
BAZEN AŞIRI DOZ KAVGALARIMIZ KIRGINLIKLARIMIZ OLSADA ŞU ZAMANA DEĞİN 1 GÜN BİLE GÖRÜŞMEMEZLİK YAPMADIK. BİRBİRİMİZLE KAVGADA ETSEK SESİMİZİ DUYMALIYDIK .ÇOĞU ZAMAN TEZ CANLI OLMAMDAN KAYNAKLI İLİŞKİNİN ERKEĞİ ROLÜNÜ BİLE BEN ÜSTLENİRDİM KÜS OLMAYA AYRI KALMAYA DAYANAMAZ GİDERDİM İSTANBULUN İÇİNDEKİ AMA Bİ OKADARDA DIŞINDAKİ SEMTE KAPISINA DAYANIRDIM :)
HANİ DERLERYA EVLİ İNSANLAR İÇİN NE OLURSA OLSUN AYNI YASTIĞA BAŞ KOYUN AYRI UYUMAYIN DİYE BEN O SÖZÜ KONUŞUP BARIŞMADAN UYUMAYIN ŞEKLİNE DÖNÜŞTÜRMÜŞTÜM: )  
ZAMAN GELDİ BİR KIŞ DÖNEMİ TAM 4 AY AYRI KALDIK İLİŞKİMİZ İLK KEZ SINANDI UZAKLARDA AMA YİNE KOPMADIK TEKNOLOJİNİN HER ÖZELLİĞİNDEN YARALANDIK.
ŞİMDİ KUZUM VE BEN FARKLI Bİ ANDAYIZ ARTIK AİLELERİMİZİNDE DESTEĞİNİ ALDIGIMIZ MİNİK ADIMLARIMIZDAN SONRAKİ ORTA ADIMLARIMIZI ATTIK .
“KUZUM DİYORUM KENDİSİNE ÇÜNKÜ KUZU KUZU GEÇİNMEYİ İSTİYORUM AMA GÜDÜLMÜŞ  BİR BEYİNDEN ZİYADE ANLAYIŞLI BİR İLİŞKİ PARTNERİ OLMAYI İSTEDİĞİMİZ İÇİN BİRBİRİMİZE KUZU DİYORUZ.”
ŞUAN ÇOK ZOR GİBİ GÖRÜNSEDE YAPILAN HAZIRLIKLAR,ONUN GETİRDİĞİ BEYNİNİZDEKİ CURCUNALAR HEPSİ TATLI, TUZLU ,EKŞİLİ HEYECANLAR  VE ŞİMDİ BİZ BÜYÜK ADIMIMIZA HAZIRLANIYORUZ .
BİRAZ BİRBİRİMİZİN BEYNİNİ YİYEREK BİRAZ TARTIŞARAK BİRAZ GÜLEREK ,BİRAZ DA EĞLENEREK …
HAYATTA ZATEN TIPKI BÖYLE DEĞİLMİYDİ.